Setulo sa likooa se bobebe se nang le lebili le ka morao la 12"#JL8630LAJ-12
Tlhaloso
» Setulo sa likooa se bobebe se boima bo ka tlase ho lik'hilograma tse 30.
» Foreimi ea aluminium e tšoarellang e nang le qetello e hloekisitsoeng
» Li-caster tse tiileng tsa 6”
» LEBELI LA KA MORAO LA PNEUMATIC LA 12"
» Librake tsa ho sutumelletsa ho notlela lebili
» Mehele ea ho lahla morao
» setulo sa matsoho se ka tlosoang
» lipoleiti tsa maoto tse ka menwang
Ho sebeletsa
Boemo ba Khoebo
Lihlahisoa tsa boleng bo holimo
E THEHILOE KA 1993. SEBAKA SA LIMITARA TSE 1500
HO ROMELA LINAHA TSE FETANG 100 LIKOPANO TSE 3
Basebetsi ba fetang 200, ho kenyeletsoa le batsamaisi ba 20 le litsebi tse 30
Sehlopha
Sekhahla sa khotsofalo ea bareki se feta 98%
Boiqapelo le ntlafatso e tswelang pele
Ho phehella bokhabane Ho hlahisa boleng bakeng sa bareki
Etsa lihlahisoa tsa boleng bo holimo bakeng sa moreki e mong le e mong
Ba nang le phihlelo
Phihlelo ea lilemo tse fetang leshome indastering ea aluminium
Ho sebeletsa likhoebo tse fetang 200D
Litlhaloso
Nomoro ea Ntho #JL8630LAJ-12
Bophara bo Butsoeng 61cm
Bophara bo Menwang 28cm
Bophara ba Setulo 46cm
Botebo ba Setulo 36cm
Bophahamo ba Setulo 45.5cm
Bophahamo ba Backrest 46cm
Bolelele ka Kakaretso 91cm
Bophara ba Lebili le ka Morao 12"
Dia. Ea Castor ea ka Pele 6"